Корисне

Гриб чага – здоров’я всередині та зовні

Гриб чага

Незалежно від того, чи шукаєте ви здоровий стимул для імунної системи, щось, що допоможе вам знизити рівень цукру в крові, повністю натуральний засіб проти старіння чи загальне оздоровлення, наші капсули та порошок гриб чага вам допоможуть! З високим вмістом клітковини та низьким вмістом калорій, цей поживний суперпродукт безперечно заслужив своє місце як одна з найперспективніших добавок у західному світі.

Гриб чага, якого часто називають королем грибів, вводить в оману своїм зовнішнім виглядом, оскільки він нагадує деревну грудку спаленого вугілля. Хоча його зовнішній вигляд виглядає неприємним, він приховує чудову м’яку помаранчеву серцевину, яка має широкий спектр переваг для здоров’я та насичена до країв антиоксидантами.

В основному чага росте в холодному кліматі на березовій корі. Століттями її використовували як традиційний лікарський засіб у Північній Європі для зміцнення імунітету та загального здоров’я.

У сучасні дні були проведені дослідження, які показують, що гриб чага може сприяти зміцненню здоров’я кишківника (здоровий кишківник захищає від вірусів/інфекцій, допомагає схуднути та спілкується з мозком, допомагаючи підтримувати загальне здоров’я та добробуту) і може також сприяють зниженню холестерину, що знижує ризик інсультів та інфарктів. Тим часом дослідження показали, як чага запобігає росту ракових клітин людини в легенях, товстій кишці, печінці, молочній залозі та передміхуровій залозі, хоча необхідні додаткові дослідження на людях, щоб підтвердити протиракові властивості чаги.

Якщо ви шукаєте більш природний спосіб допомогти тримати своє тіло та розум під контролем і підбадьорити себе, ви прийшли в потрібне місце. Наш грибний порошок чага поставляється в зручних для веганів капсулах або у формі порошку. Просто прийміть рекомендовану добову дозу (3 капсули або одна ложка порошку) і дозвольте грибам діяти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *