Корисне

Гриб кордицепс – заряджає енергією, веганська користь

Гриб кордицепс

Будь-хто з вас, хто знає хоч щось про гриби, знає, що гриб кордицепс традиційно росте в дикій природі та зазвичай росте на личинках метеликів або молі. Цей вид дикого кордицепса називається Cordyceps Sinensis.

Тут, у Virtus Naturae, ми вирощуємо наші гриби кордицепс трохи інакше, ніж традиційні методи. Провівши наше дослідження, ми виявили нещодавні розробки щодо того, як кордицепс можна вирощувати та культивувати без шкоди для комах. Цей метод полягає у вирощуванні виду кордицепса, науково названого Cordyceps Militaris, у спеціальних лабораторіях на поживних грядках зерна. Цей спосіб збирання грибів і їх зберігання в овочевих капсулах гарантує, що наші продукти є 100% веганськими та не піддаються жорстокому поводженню!

Кордицепс протягом століть був особливо цінованим грибом у традиційній китайській медицині, який може похвалитися корисними адаптогенними* властивостями, які підтримують здоров’я тіла та розуму. Багато з цих властивостей все ще є жаданий засобами в сучасному повсякденному житті, завдяки чому гриб кордицепс набув законної популярності в останні роки.

Створений природою підсилювач продуктивності кордицепс забезпечує природний заряд енергії без кофеїну, але без збою, пов’язаного з іншими стимуляторами.

Підтримуючи рівень енергії, витривалість, спортивні результати, доставляючи кисень і здоров’я дихальних шляхів, переваги цих трав для підвищення імунітету охоплюють безліч властивостей для здоров’я. Він також може підвищити лібідо, допомогти зменшити втому та наповнений антиоксидантами, які забезпечують захист від наслідків старіння.

Отже, якщо ви шукаєте заряд енергії, відмовтеся від післяобідньої кавової кави – наші грибні капсули або порошок гриб кордицепсу можуть позбавити вас від втоми та дати вам природний, здоровий підйом, який допоможе вам залишатися зосередженим і бадьорим протягом дня !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *