Корисне

Гриб левова грива – найкращий стимул для мозку

Гриб левова грива

Гриб левова грива вражає своїм великим, білим та кудлатим виглядом, нагадуючи левину гриву.

Також відомий японцям як Ямабушітаке, гриб левова грива використовується як у кулінарії, так і в медицині. Він містить біологічно активні сполуки, які мають великий сприятливий вплив на організм в цілому, але особливо на мозок, серце та кишківника.

Цей адаптогенний гриб століттями використовувався в традиційній медицині Китаю, Японії та Кореї для зміцнення тіла та розуму. Левова грива є чудовим ноотропом і потужним стимулом для регенерації клітин мозку, оскільки він допомагає покращити пізнання, пам’ять, творчі здібності та концентрацію. Цей особливий гриб-суперпродукт також допомагає зменшити симптоми тривоги та депресії.

Сполуки, які містить левова грива (геріценони та еринацини), надзвичайно ефективні для стимулювання росту нервів у мозку, що, у свою чергу, може полегшити симптоми хвороб Альцгеймера, деменції та Паркінсона. Ці сполуки також можуть посилювати нейромедіатори, які впливають на такі речі, як настрій, навчання та пам’ять, а також допомагають відновити розумову активність і усунути туман у мозку.

Якщо ви хочете розумово підібратися або прагнете зосередитися та підвищити свою творчість, ви в правильному місці. Наші грибні капсули та порошок Левова грива — це зручний спосіб додати до свого раціону їжу для мозку та загострити ці почуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *