Корисне

Гриб Рейші (Трутовик лакований) – почувайтеся спокійніше, краще спите та живіть довше

Гриб Рейші

Для тих із вас, хто відчуває, що іноді життя може стати надто метушливим, гриб Рейші тут, щоб врятувати ситуацію. Внесіть трохи спокою у своє життя та покращте свій режим сну за допомогою найдинамічнішого суперфуду на ринку.

Гриб Рейші на прізвисько «Гриб безсмертя» славиться по всій Азії протягом тисячоліть. Спочатку зарезервований лише для використання королівськими особами, цей універсальний гриб має різноманітні лікувальні властивості, які колись вважалися придатними лише для короля!

Оскільки довговічність займає перше місце в списку якостей гриба Рейші, не дивно, що він набув такої популярності в сучасному західному світі. Дослідження показують, що рейші зміцнює імунну систему та запобігає виникненню аномальних клітин крові, що, у свою чергу, сприяє довголіттю. Його заспокійливі властивості заспокоюють стрес і тривогу, сприяючи здоровому режиму сну та покращенню якості життя; його високий рівень антиоксидантів також є хорошим передвісником для цілком природного засобу проти старіння. Історично відомий тим, що покращує загальне самопочуття, усі сукупні властивості Рейші призвели до того, що він є одним із найкращих засобів для покращення самопочуття у світі добавок.

Якщо їсти окремо, рейші має гіркуватий і деревний смак. З цієї причини наші капсули та порошок грибів Рейші мають висушені плодові тіла, подрібнені до порошку та поміщені в зручні для веганів оболонки капсул або залиті в трубочки, щоб споживати їх так само легко, як пиріг.

Після того, як гриб Рейші був названий справжнім чемпіоном серед суперпродуктів завдяки своїй цілющій силі, гриб Рейші — це ваш вибір, щоб забезпечити вам, вашому тілу та розуму чудовий день (і ніч!) щодня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *