Корисне

Гриб тремелла – джерело молодості

Гриб тремелла

Гриб тремелла (Tremella fuciformis) також відомий як сніговий гриб, сріблястий гриб, сніговий гриб або білий желейний гриб через його унікальний зовнішній вигляд, який схожий на морську істоту.

Історичне використання Тремелли сягає глибини століть, її використовували в стародавній китайській медицині з 200 року нашої ери. Китайські королівські особи любили вплив тремелли на шкіру, а Ян Гуйфей з династії Тан був одним із найбільших шанувальників тремелли. Ян Гуйфей була широко відома як одна з найкрасивіших жінок в історії Китаю, її обличчя, як кажуть, соромить усі квіти, і вважається однією з чотирьох великих красунь Стародавнього Китаю. Коли її запитали про її сяючу шкіру та молодий колір обличчя, повідомили, що вона пов’язувала це з грибами тремела!

Як і інші гриби, тремела багата вітаміном D, має високий вміст антиоксидантів і має протизапальну дію. Але, як ви дізнаєтеся, тремелла містить інші особливі переваги, які роблять її найкращим суперпродуктом краси і заслужили її прізвисько «Фонтан молодості».

Запобігайте пошкодженню клітин

Як і більшість грибів, тремелла наповнена полісахаридами, а ті, що містяться в грибах тремелла, є потужними антиоксидантами, які допомагають зменшити пошкодження клітин, викликане вільними радикалами. Вільні радикали відповідають за руйнування колагену нашої шкіри, викликаючи неприємні дефекти шкіри, такі як тонкі лінії, зморшки, темні плями та в’ялу, в’ялу шкіру. Дослідження показали, що гриби тремелла можуть нейтралізувати шкідливі вільні радикали у вашому тілі та шкірі, запобігаючи подальшій появі плям.

Виробництво колагену

З віком виробництво колагену зменшується, тому типові ознаки старіння, такі як тонкі лінії та зморшки, збільшуються з віком. Хоча Tremella не містить колагену, він може допомогти підтримувати природне вироблення колагену в організмі. Полісахариди, що містяться в тремеллі, не тільки борються з вільними радикалами, але й посилюють синтез колагену в шкірі, що підвищує еластичність вашої шкіри та мінімізує появу тонких ліній і зморшок.

Окрім користі для шкіри, збільшення вироблення колагену може допомогти потовщити волосся та допомогти зміцнити нігті для повного більш молодого вигляду.

Підвищена гіалуронова кислота

Основною функцією гіалуронової кислоти є утримання води, щоб ваші тканини були змащеними та зволоженими, завдяки чому шкіра стає помітно м’якою та тонкою. З часом запаси гіалуронової кислоти у вашому організмі зменшуються, що сприяє появі ознак старіння. Гіалуронова кислота – це тип полісахариду, який міститься в грибі тремелла.

Гіалуронова кислота має унікальну здатність зв’язувати й утримувати молекули води. Кажуть, що він утримує воду, що в 1000 разів перевищує його вагу, і саме він підтримує нас і нашу шкіру зволоженими. Оскільки молекули Tremella менші за молекули гіалуронової кислоти, це значно полегшує проникнення в шари вашої шкіри для досягнення кращих результатів. Крім того, Tremella має здатність утримувати до 5 разів більше води, ніж гіалуронова кислота, що забезпечує ще кращі результати. Додавання грибів тремелла може зменшити видимість і відчуття старіння

Отже, з Tremella, що працює зсередини, цей гриб краси може стати ідеальним доповненням до вашого режиму догляду за шкірою. Ви можете придбати наш гриб Tremella як в капсулах, так і в порошку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *