Корисне

Траметес різнобарвний (Гриб індичий хвіст) – зміцнюйте свій імунітет

Гриб індичий хвіст

Один із найбільш вивчених лікарських грибів, індичий хвіст, також відомий як Trametes versicolor або Coriolus versicolor, є особливим класом. Він росте на мертвих листяних деревах по всьому світу, а його характерні шаруваті смуги коричневого, коричневого, сірого та білого кольорів дають назву цьому дивовижному грибу.

У багатьох азіатських культурах індичий хвіст символізує довголіття і здоров’я, духовну налаштованість і нескінченність. Він використовувався протягом століть практикуючими в традиційній китайській медицині, причому найперші записи про використання датуються приблизно 200 роком до нашої ери. Традиційно його заварювали в заспокійливий чай для збільшення енергії та зміцнення легенів, шлунка та селезінки. Здатність цього функціонального гриба підтримувати здоров’я як недостатньо активної, так і надмірно активної імунної системи є унікальною та давно цінується серед лікарів традиційної медицини.

Гриб індичий хвіст містять багато полісахаридів PSK і PSP – обох типів бета-глюканів. Вважається, що саме ці сполуки є відповідальними за дивовижні властивості зміцнення імунітету індичого хвоста – покращення здатності природних захисних клітин імунної системи захищає організм від хвороб. Він особливо ефективний проти типів вірусів, що викликають застуду та грип.

Turkey Tail також містить широкий спектр природних сполук, які допомагають підвищити витривалість і підтримати здоров’я кишечника. Він наповнений антиоксидантами, включаючи потужні флавоноїди та понад 35 фенолів. Вони сприяють здоров’ю імунної системи, допомагаючи впоратися із запаленням і стимулюючи вивільнення сполук, що підтримують імунітет.

Гриб індичий хвіст також містить пребіотики, які живлять корисні бактерії в кишечнику. Його здатність покращувати травлення призводить до кращого засвоєння поживних речовин, покращуючи вплив більш здорової дієти, що призводить до збільшення енергії, життєвої сили та здоров’я. Отже, якщо ви шукаєте природне підсилення вашої імунної системи та повний захист від наслідків повсякденного життя, шукайте не далі, ніж наші капсули та порошок «Індичий хвіст».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *